Blog Nakliye Market | İşimiz Gücümüz Nakliyat
evden eve nakliyat ankara

Diğer konularda olduğu gibi nakliye hizmetlerinde de en başta beklentilerimiz güven , kalite , düşük maliyet ve güler yüzlü hizmettir. Keşmekeşliğin her alanda yaşandığı büyük şehirlerde güveneceğimiz, evimizi eşyamızı emanet edebileceğimiz nakliye işletmelerini önemsemekteyiz.

 

NAKLİYE MARKET bu beklentimizi karşılamak üzere kurulmuş nitelikli bir hizmet platformu. Bilişim sektöründeki büyük birikimini nakliye sektörüne taşımışlar. Müşterileri adına kayıtlı ve kurumsallaşmış nakliye işletmelerini bize öneriyorlar. Taşınma işimizin ne zaman olacağını bilmediğimiz için kartvizit saklama alışkanlığımız yok. İhtiyaç durumunda internetten bulabildiğimiz nakliyecilerle dar imkanlarda işimizi halletmeye çalışıyoruz. Böyle bir ortamda NAKLİYE MARKET  bence fevkalade güzel bir iş yapıyor.

 


Evden Eve Nakliye işleri başta olmak üzere ofis taşımacılığında , mal dağıtıcılığında, banka şubesi taşımacılığında, makine taşımacılığında ve bir çok konuda NAKLİYE MARKET ihtiyaca cevap verebilecek kapasitedeki işletmeleri bize sunuyor..Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi